Версія для людей із вадами зору

10 жовтня керівництво КП «Київміськсвітло» проведе прес-тур для журналістів і  відповість на їхні запитання

(подію завершено)

10
жовтня четвер
час проведення 08:00

У четвер, 10 жовтня, о 8:30 керівництво комунального підприємства «Київміськсвітло» розпочне прес-тур для представників ЗМІ. Зокрема, заплановано відвідування підприємства, виїзд на робочий майданчик прокладання відновлення освітлення, прес-брифінг.

Представники підприємства розкажуть, як змінилося освітлення Києва за останні (2017-2018) роки та про плани на майбутнє, а також представлять звітність за 9 місяців роботи 2019 року.

Журналісти зможуть особисто побачити, як проходить робочий день працівників підприємства, перевірити автотранспорт (спецтехніку), ознайомитись із світильниками та опорами зовнішнього освітлення, що встановлюють у Києві.

Буде організовано виїзд на проспект Перемоги (адреса виїзду буде повідомлена учасникам прес-туру після прибуття), де наразі триває капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення.

 

Місце проведення: вул. Машинобудівна, 40, КП «Київміськсвітло».

 

Акредитація представників ЗМІ за тел.: Бондаренко Євген – 050-64-89-709, ebondarenko505@gmail.com.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua