Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

11 квітня у «Бабиному Яру» відбудеться церемонія покладання квітів до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів

(подію завершено)

11
квітня четвер
час проведення 11:00

11 квітня об 11:00 з нагоди відзначення Міжнародного Дня визволення в’язнів фашистських таборів на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» запланована церемонія покладання квітів до Пам’ятного знаку «Пам’ять заради майбутнього», Меморіалу пам’яті загиблих у Бабиному Яру, пам’ятника загиблим у колишньому концтаборі «Сирецький».

У заході візьмуть участь керівники міста, центральних органів виконавчої влади, члени громадських організацій ветеранів війни – колишні в’язні фашистських концтаборів, громадськість.

 

Довідково.

11 квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день визволення в'язнів фашистських таборів. Цього дня у 1945 році американські війська увійшли на територію Бухенвальда (найбільшого концентраційного табору).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]