Версія для людей із вадами зору

14 березня відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня українського добровольця

(подію завершено)

14
березня четвер
час проведення 10:00
просп. Володимира Маяковського, 2-2-А

14 березня о 10:00 біля пам’ятника Воїну-добровольцю відбудеться урочистий захід із нагоди відзначення Дня українського добровольця.

У заході візьме участь заступник голови КМДА Марина Хонда, учасники антитерористичної операції на Сході України, громадськість.

Місце проведення: просп. Володимира Маяковського, 2-2-А.

Контактна особа на місці: Михайло Криволапов, тел.: 097-44-84-845.

Довідково.

День українського добровольця встановлено постановою Верховної Ради України від 17 січня 2017 року із метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

У березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях. Як наслідок, із лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії.

14 березня 2014 року більше п’яти сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці Київської області. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.