Версія для людей із вадами зору

14 вересня у Маріїнському парку до Всесвітнього Дня надання першої медичної допомоги інформуватимуть, розважатимуть і надаватимуть медичні консультації

(подію завершено)

14
вересня субота
час проведення 11:00 — 14:00

14 вересня із 11:00 до 14:00 у Маріїнському парку (основна локація – літня естрада «Мушля») відбудеться інформаційно-розважальна акція до Всесвітнього Дня надання першої медичної допомоги.

У програмі заходу просвітницькі програми, майстер-класи, інтерактивні ігри, лотерея, інформування та консультування мешканців, вимірювання артеріального тиску, конкурси, змагання, ознайомлення із оснащенням автомобілів екстреної медичної допомоги типу С, В тощо.

В акції візьмуть участь представники закладів охорони здоров’я, медичних коледжів, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України, Спілки Самаритян України Київського об’єднання, Благодійної організації «Членська БО Мальтійська служба допомоги міста Києва».

Акредитація представників ЗМІ за тел.: (050) 012-31-11 (Наталія Вишневська).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua