Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

14 вересня у парку імені Тараса Шевченка відбудеться Настановча сесія-2021 від Київської Малої академії наук

(подію завершено)

14
вересня вівторок
час проведення 16:00

14 вересня о 16:00 у парку імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться Настановча сесія-2021 від Київської Малої академії наук  – «Наука під відкритим небом».

У програмі заходу: майстер-класи, наукові шоу, конкурси, вікторини, квести та призи найактивнішим учасникам.

Усі присутні зможуть ознайомитися з роботою та структурою Київської Малої академії наук: 15 відділень, 3 популярні школи (Школа лідерства та фасилітаційних практик, Бізнес школа, Школа юного науковця), а також з унікальним обладнанням, яке сьогодні Академія надає своїм вихованцям: спеціальні мікроскопи і пірометри, спектрометри і спектрофотометри, повітряні та підводні дрони, кольорові 3D-принтери та інше.

Захід супроводжуватиметься масштабним радіомарафоном. Це дасть можливість познайомитися з видатними педагогами, зірковими випускниками та вихованцями Київської МАН, переможцями найпрестижніших міжнародних, всеукраїнських та міських конкурсів. Їхні обличчя щодня можна бачити на метролайтах, встановлених на центральних станціях метрополітену в рамках соціального проекту «Інтелект молоді – Києву!».

Місце проведення: парк імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60).

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: [email protected]

Контактна особа: Лиговська Тетяна, 067-236-54-75.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]