Версія для людей із вадами зору

15 березня відбудеться відкриття виставки «JUS IN BELLO» відомого українського фотографа-документаліста Сергія Моргунова

(подію завершено)

15
березня понеділок
час проведення 16:00

У понеділок, 15 березня, о 16:00 відбудеться відкриття виставки «JUS IN BELLO» відомого українського фотографа-документаліста Сергія Моргунова.

Виставка розказує історії людей, життя яких зруйнувала збройна агресія Російської Федерації проти України, заради яких Україна бореться на всіх фронтах – воєнному, дипломатичному, інформаційному.

На заході відбудеться показ документальних кадрів, зроблених Сергієм Моргуновим у населених пунктах вздовж лінії фронту в Донецькій та Луганській областях протягом 2014–2020 років, у яких вщент знищена інфраструктура, а люди лишились без роботи та без базових життєвих благ.

У рамках презентації виставки відбудеться дискусійна панель із теми неминучості відповідальності Російської Федерації за злочини проти українських громадян в Донецькій, Луганській областях та АР Крим, до якої запрошені представники державних та громадських інституцій.

Учасники заходу: 

Олексій Резніков – Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій;

Валентин Мондриївський – заступник голови КМДА. 

Свою особисту підтримку заходу засвідчили: Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та заступник Міністра юстиції України – Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина.

Місце проведення: вул. Богдана Хмельницького, 7, Музей історії міста Києва.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном: 066 464 87 80. 

Мови заходу: англійська, українська

Виставка триватиме з 13 до 22 березня 2021 року. 

Вхід безкоштовний!

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua