Версія для людей із вадами зору

15 травня Марина Хонда візьме участь у відкритті навчального модуля «Академія громадської участі»

(подію завершено)

15
травня середа
час проведення 09:30

15 травня о 9:30 відбудеться відкриття навчального модуля «Академія громадської участі». Участь у відкритті заходу візьмуть заступник голови КМДА Марина Хонда та Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг.

«Академія громадської участі» відбудеться у столиці вдруге і реалізовується в рамках проекту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» у співпраці з Київської міської державної адміністрацією та Київської міською радою. Навчання представників міської влади та громадськості в рамках «Академії громадської участі» триватиме 15-17 травня.

Зазначимо, що інтерактивний тренінговий курс Академії розроблений за принципом «навчання через дію», під час якого представники ОГС та публічні службовці ознайомляться з найкращими міжнародними практиками і стандартами участі та партисипативного процесу вироблення політик та дізнаються, як застосувати їх на практиці.

Місце проведення: вул. Велика Васильківська, 55, готель «Park Inn by Radisson», конференц-зала на 20-му поверсі.

Вхід для ЗМІ на захід за редакційними посвідченнями.

Координація на місці: Михайло Криволапов, +380 97 448 48 45.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua