Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

19 листопада відбудеться онлайн-презентація проєкту Плану дій «Зелене місто» для Києва

(подію завершено)

19
листопада п'ятниця
час проведення 11:00 — 12:00

19 листопада об 11:00 на платформі ZOOM для широкого кола експертів і представників громадськості розпочнеться презентація проєкту Плану дій «Зелене місто» для Києва.  

До участі запрошуються представники зацікавлених сторін проєкту: організації громадянського суспільства, фахівці наукових і освітніх закладів, міжнародні організації, організації підтримки бізнесу, ЗМІ, секторальні комунальні підприємства та установи міста, представники департаментів КМДА.

Реєстрація на захід до 17 листопада включно – за посиланням: https://forms.gle/15s64ZDzWnmBqKFB6. Окреме посилання на вхід надійде на вказану в реєстраційній формі електронну адресу.

Після презентації усіх учасників буде запрошено надати письмові зауваження та коментарі щодо проекту Плану дій «Зелене місто» протягом наступних 2 тижнів під час громадських консультацій у рамках СЕО.

Додатково.

«План дій «Зелене місто» для міста Києва» розробляється у співпраці з міжнародними компаніями WS Atkins International Ltd у партнерстві з Bilfinger Tebodin Україна та командою секторальних експертів у рамках Програми ЄБРР «Зелені міста» за фінансової підтримки Швеції. Метою Плану є системне вирішення екологічних проблем у Києві. План дій «Зелене місто» стане інструментом залучення фінансування на довгостроковий сталий розвиток міста. В рамках Програми місто отримає фінансову підтримку ЄБРР на реалізацію першочергових ініціатив.

Нагадаємо, що Київ став 21-м містом, що приєдналося до мережі світових міст – учасників програми ЄБРР «Зелені міста» (https://www.ebrdgreencities.com/) у березні 2019 року, демонструючи прихильність до глобального порядку денного «зеленого розвитку». На сьогодні програмою охоплено понад 50 міст у країнах присутності ЄБРР.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]