20 травня в Києві відбудеться дискусія щодо гендерно чутливих формулювань в офіційних документах і публічних виступах
(подію завершено)
У вівторок, 20 травня, з 19:00 до 20:00 у межах Національного тижня безбар'єрності та Тижня Відкритого Уряду у приміщенні культурного простору Ukraїnka Gallery відбудеться дискусія: «Мова, яка включає: гендерно чутливі формулювання в офіційних документах і публічних виступах».
Учасниці та учасники матимуть змогу:
- подискутувати про актуальні вимоги до комунікації влади з урахуванням принципів гендерної рівності та інклюзивності;
- обговорити питання гендерної чутливості в комунікації органів влади;
- з’ясувати роль комунікаційниць і комунікаційників у просуванні політики рівних прав;
- ознайомитися з інструментами комунікації з міською владою, дізнатися, як ефективніше формулювати запити на доступ до публічної інформації.
Ця розмова буде корисною для представниць і представників громадських організацій, медіа, активісток та активістів, а також усіх, хто цікавиться діяльністю органів влади.
Організатори заходу: Ukraїnka Gallery, ГО «Марш жінок», управління інформаційної політики та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Участь у заході безкоштовна.
Місце проведення: вул. Ігорівська, 1/8, культурний простір Ukraїnka Gallery.
Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/RNvPHaSqfKsCe6MYA.
Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]