Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

22 жовтня Валентин Мондриївський та зооволонтери відвідають притулок для тварин у Бородянці

(подію завершено)

22
жовтня четвер
час проведення 11:30

22 жовтня представники КМДА та зооволонтери відвідають муніципальний притулок для тварин у Бородянці. Ініціативу волонтерів підтримав в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Учасники заходу зможуть перевірити умови утримання тварин, вигуляти собак, а також дізнатися, що таке адопція та як прихистити безпритульну тварину.

Місце проведення: Бородянський р-н, с. Нове Залісся, вул. Студентська, 24 (проїзд через вул. Ветеранів), притулок для тварин КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини»

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: [email protected]

Необхідно вказати назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані. У темі листа обов’язково зазначити назву події.

Для представників ЗМІ буде організовано трансфер. Автобус чекатиме за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 24 (біля Шевченківської РДА).

Виїзд об 11:30.

Контактна особа: Анастасія, тел.: +380 93 422 61 67.

Прохання до представників ЗМІ та учасників заходу – дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]