Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

24 листопада в Київській національній опереті України відбудеться прес-захід із нагоди прем’єри музично-пластичної вистави «The Ball/Бал»

(подію завершено)

24
листопада четвер
час проведення 17:15

24 листопада о 17:15 у Київському національному академічному театрі оперети України відбудеться прес-захід із нагоди прем’єри музично-пластичної вистави «The Ball/Бал» італійського режисера Маттео Сп’яцці за участі італійської балетмейстерки Каті Тубіні.

Спікери:

  • Богдан Струтинський – генеральний директор та художній керівник Національної оперети України, народний артист України;
  • Сергій Дідок – диригент-постановник, заслужений діяч мистецтв України;
  • Олександр Білозуб – художник-постановник, народний артист України;
  • Алія Меженіна – художниця з костюмів;
  • представники Посольства Італії в Україні та Італійського Інституту Культури в Україні.

Місце проведення: вул. Велика Васильківська, 53/3, Національна оперета України.

Акредитація представників ЗМІ до 24 листопада: 097-674-58-95, [email protected]

Оксана Гайдук

Довідково.

Музично-пластична вистава «The Ball/Бал» створена за мотивами однойменного кінофільму відомого італійського кінорежисера Етторе Сколе. Головна тема спектаклю – Італія та час, який охоплює період до 80-х років ХХ століття. У центрі постановки – балетна зала та спостереження за тим, як відбувається комунікація-взаємодія між людьми. У виставі немає тексту та розмов – усе транслюється через взаємозв’язок між персонажами, а діалог ведеться через пластику.

Показ вистави «The Ball/Бал» здійснюється за підтримки Посольства Італії в Україні та Італійського Інституту Культури в Україні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]