Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

5 червня відбудеться відкриття Київського міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

(подію завершено)

05
червня середа
час проведення 11:00 — 13:00

У середу, 5 червня, об 11:00 відбудеться відкриття Київського міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У відкритті першого у столиці соціального гуртожитку для дітей-сиріт візьме участь заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда.

Місце проведення: проспект Василя Порика, 13-Б.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Контактна особа на місці: 063 35 85 354 (Олександр).

 

Довідково.

Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – заклад для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також осіб з їх числа віком від 18 до 23 років.

Метою діяльності закладу  є створення умов для соціальної адаптації осіб, що в ньому проживають, та їх підготовка до самостійного життя.

Основними завданнями гуртожитку є надання соціальних послуг підтриманого проживання, соціальної інтеграції та реінтеграції особам, які тимчасово проживають у гуртожитку.

У соціальному гуртожитку створено всі соціально-побутові умови для тимчасового проживання: кімнати розраховані на проживання 2-3 осіб, кухня обладнана побутовою технікою та необхідним інвентарем, наявні пральні машини, обладнанні місця для занять та відпочинку.

У гуртожитку може проживати до 30 осіб. Граничний строк перебування особи у гуртожитку становить три роки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]