Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

7 травня на оновленому Співочому полі урочисто відкриють виставку тюльпанів із понад 700 тисяч квітів

(подію завершено)

07
травня п'ятниця
час проведення 10:00

7 травня о 10:00 відбудеться урочисте відкриття виставки тюльпанів на оновленому Співочому полі Печерського ландшафтного парку. Участь у відкритті візьме заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

На оновленій території парку висаджено більше 700 тисяч квітів 30 сортів. Крім тюльпанів, виставку прикрашають нарциси, гіацинти, крокуси, мускарі. Компанією-оператором парку Співоче поле встановлено нові лави та урни, облаштовано громадську вбиральню, створено нові зони відпочинку.

Адреса виставки: вул. Лаврська, 31 (Співоче поле Печерського ландшафтного парку).

Акредитація представників ЗМІ за телефоном: 096 287 4636 – Дарина Ткачук.

Нагадуємо представникам ЗМІ про необхідність дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

Додатково.

Виставка триватиме з 7 до 23 травня, час роботи – 10:00-20:00, без вихідних. Для дітей до 3 років, пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів 1 та 2 групи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вхід безкоштовний.

Правила відвідування Співочого можуть змінитися, тому необхідно слідкувати за анонсами.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]