Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

8 червня відбудеться фестиваль зі спортивної риболовлі серед дітей та молоді з інвалідністю «Золота рибка»

(подію завершено)

08
червня субота
час проведення 09:00
вул. Промислова, 4

У суботу, 8 червня, з 09:00 у Центрі сімейної риболовлі «Білі камені» відбудеться XІ Київський міський фестиваль зі спортивної риболовлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату «Золота рибка».

Метою події є залучення дітей та молоді з інвалідністю до спортивних змагань з рибної ловлі як засобу реабілітації, шляхом участі у командній роботі, спілкуванні, отримання позитивних емоцій, розвитку здібностей, самостійних навичок, а також розширення знань щодо національних традицій з рибної ловлі.

Захід розпочнеться о 9:00 з урочистого шикування, під час якого відбудеться відкриття змагань. З 10:00 представники 10 команд (по одній з кожного району Києва) змагатимуться у рибній ловлі. Змагання загальною тривалістю 3 години проводитимуть поплавковою вудкою з берега – як особистісно-командна першість. Судити захід будуть професійні судді згідно з існуючими спортивними правилами. У вільний час дітей та їхніх батьків пригощатимуть смачною юшкою. Орієнтовно о 14:00 відбудеться нагородження переможців та учасників фестивалю.

Організатори: Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, Центри соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, благодійний фонд «Мобілізація добра» за сприяння Київської міської державної адміністрації.

Місце проведення: вул. Промислова, 4, Центр сімейної риболовлі «Білі камені».

Деталі щодо заходу та акредитація для представників ЗМІ за тел.: 456-77-81, 097-528-96-09, 063-349-55-69 (Шабатіна Анна).

Для представників ЗМІ є можливість добратися до місця проведення заходу транспортом КМЦСССДМ (автобус).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]