Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

9 червня у столиці відбудеться Свято вулиці Костьольної – День франкофонії

(подію завершено)

09
червня неділя
час проведення 10:00 — 22:00

9 червня о 10:00 розпочнеться Свято вулиці Костьольної – День франкофонії. Організатори запрошують разом пізнати багатогранність культури франкомовних держав, провести час у форматі європейського ярмарку з французьким шармом і познайомитися з талановитими артистами.

Також із нагоди проведення Дня франкофонії 9 червня об 11:00 відбудеться прес-конференція з організаторами та учасниками фестивалю, представниками посольств країн-учасниць заходу.

Гостей фестивалю чекає яскравий ярмарок hand-made, театральні перформанси, українські та іноземні виконавці на двох сценах, балетна вистава, крута фотозона, майстер-класи, дегустації, дитяча зона з розвагами та воркшопами, арт-виставка, фудкорт з делікатесами з усього світу, освітня зона франкомовних країн і багато іншого.

Захід відбудеться за підтримки Посольств Бельгії, В’єтнаму, Канади, ОАЕ, Франції, Хорватії, Швейцарії, а також Французького інституту в Україні, Департаменту культури та Київської міської державної адміністрації.

 

Місце проведення: Київ, вул. Костьольна.

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]