Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Для столичних педагогів відбудеться захід «Медіабезпека та медіаграмотність»

(подію завершено)

16
березня четвер
час проведення 13:00
вул. Маршала Тимошенка, 13Б, Київський університет імені Бориса Грінченка

У четвер, 16 березня, о 13:00 з ініціативи кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики і медіашколи Київського університету імені Грінченка відбудеться захід «Медіабезпека та медіаграмотність» для педагогічних працівників системи середньої освіти та учнівської молоді.

Мета заходу – привернути увагу суспільства до основних правил медіаграмотності, сприяти підвищенню рівня свідомості мешканців у питаннях медіабезпеки.

Фахівці кафедри журналістики та нових медіа детально розглянуть сучасний стан медіа в Україні. Планується висвітлити специфіку медіа-середовища, його впливу на учнівську молодь.

 

Місце проведення: вул. Маршала Тимошенка, 13Б, Київський університет імені Бориса Грінченка.

 

Контакти організаторів заходу: вул. Маршала Тимошенка, 13Б, каб. 108, телефон: (096) 883 15 98, Тетяна Поліщук, заступник директора Інституту журналістики

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]