Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

10 квітня лісогосподарські підприємства КО «Київзеленбуд» продемонструють готовність до пожежонебезпечного періоду

(подію завершено)

10
квітня середа
час проведення 10:00

У середу, 10 квітня, о 10:00 відбудеться спільна зустріч лісогосподарських підприємств КО «Київзеленбуд» щодо готовності до боротьби із лісовими пожежами.

Із приходом сухої весняної погоди настає період високого ризику пожеж, у разі виникнення яких забруднюється навколишнє середовище. Також вогонь може перекинутись на лісосмуги, ліси, присадибні території. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, що призводить до багатомільйонних збитків. Величезної шкоди пожежі завдають фауні – гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки.

Початок періоду, коли виникають пожежі у природних екосистемах та сільськогосподарських угіддях, вимагає пильної уваги лісництв, а також високопрофесійної підготовки. Зокрема під час зустрічі будуть продемонстровані новітні технічні засоби попередження та боротьби із вогнем, а саме система відеонагляду, що реагує на підвищення температури, а також пожежні машини.

КО «Київзеленбуд» разом із лісогосподарськими підприємствами щорічно проводить перевірку готовності до пожежонебезпечного періоду та забезпечує усіма новітніми технічними засобами для боротьби із вогнем.

Місце проведення: вул. Святошинська, 24.

Акредитація за телефоном: 067-329-98-19 (Юлія Мартинюк).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]