Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Прес-брифінг щодо підписання меморандуму про співпрацю з усунення небезпеки для життя і здоров’я киян, яка виникає через діяльність нелегальних АГЗП

(подію завершено)

04
квітня вівторок
час проведення 12:00
 вул. Хрещатик, 36

У вівторок, 4 квітня, о 12:00 відбудеться прес-брифінг  про підписання меморандуму про співпрацю у сфері усунення факторів небезпеки для життя, здоров’я, майна киян і гостей Києва, які створюються через діяльність нелегальних пунктів продажу скрапленого газу і дизельного пального розміщених на території міста Києва.

Учасники брифінгу:

-         керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко;

-         начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Роман Ткачук;

-         президент Нафтогазової асоціації України Дмитро Кулик та перші особи компаній-учасників асоціації (Шелл, Socar Energy Ukraine, WOG, ОККО, КЛО, AMIС).

 

 Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, каб. 514

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 48

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]