Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

У Києві 10 серпня відкриється виставка творів мистецтва «Образи моєї країни»

(подію завершено)

10
серпня п'ятница
час проведення 12:00 — 13:00
вул. Хрещатик, 36

10 серпня о 12:00 у приміщенні Київської міської державної адміністрації відкриється виставка творів мистецтва «Образи моєї країни», організована «ART GALLERY UNIVERSE».

Мета виставки – популяризація українського сучасного мистецтва, підняття патріотичного духу, привернення уваги до суті кольорів нашої державної символіки, розкриття сучасної інтерпретації.

«Образи моєї країни» – це збірка, присвячена державним символам України та приурочена до 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження Української державності. Експозицію створено з урахуванням значення Української революції 1917–1921 років для проголошення суверенітету у 1991-му, а також ушановуючи тисячолітню історію національного державотворення.

Галерея та аукціон «ART GALLERY UNIVERSE» представить усім охочим сучасні твори українських митців. Триватиме експозиція до 31 серпня, а у вересні її презентують у приміщенні Верховної Ради України.

21 жовтня «ART GALLERY UNIVERSE» проведе благочинний аукціон, на який виставлять частину творів із виставки «Образи моєї країни» та інші твори з колекції галереї. Зібрані кошти підуть на придбання медичного обладнання для дитячої лікарні.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація, 2-й поверх.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua