Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві відкриють виставку традиційних японських ляльок, розмальованих митцями з усього світу

(подію завершено)

11
березня субота
01
вересня п'ятниця
час проведення 11:00
Національний музей «Чорнобиль»

11 березня об 11:00 у рамках Року Японії в Україні в Національному музеї «Чорнобиль» відбудеться відкриття міжнародної виставки «Окіаґарі кобоші для Фукушіми: солідарність від України».

Киянам представлять експозицію традиційних японських ляльок окіаґарі кобоші, розмальованих відомими митцями світового рівня на підтримку постраждалих від Великого східнояпонського землетрусу та аварії на АЕС «Фукушіма-1». Відкриття виставки приурочене до 6-ї річниці трагедії. Для презентації проекту в Україні на вернісаж завітає його ідейний натхненник та засновник – знаний у світі дизайнер Кензо Такада. 

На церемонії відкриття заплановані виступи відомого ізраїльського скрипаля Іврі Гітліса та аргентинської оперної співачки Наталі Лемерсиєр (сопрано), а також молодих українських талантів – колективу «Two Violins» та ДВА «Київські соловейки».

Виставка «Окіаґарі кобоші для Фукушіми: солідарність від України» проходитиме за підтримки Посольства Японії в Україні, Київської міської державної адміністрації та Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

Місце проведення: Національний музей «Чорнобиль» (провул. Хорива, 1)

 

З 11 березня до 1 вересня 2017 року вхід на виставку вільний (крім урочистої церемонії відкриття)

 

Для представників ЗМІ вхід за редакційними посвідченнями. Акредитація за номером (044) 490 55 00, Кирило Ярошик (Посольство Японії в Україні)

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]