Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко 14 травня зустрінеться у Києві з президентом WBC Маурісіо Сулейманом. О 12:00 відбудеться їхня спільна прес-конференція

(подію завершено)

14
травня понеділок
час проведення 12:00

Мер Києва Віталій Кличко у понеділок, 14 травня, зустрінеться із президентом Конгресу Світової боксерської Ради (WBC) Маурісіо Сулейманом, який приїде ознайомитися із підготовкою Києва до проведення 56 -го конгресу WBC.

Цей важливий захід у світі боксу українська столиця прийматиме вперше. Про залучення такої події до Києва Віталій Кличко особисто домовлявся з керівництвом WBC.

Прес-конференція президента Конгресу Світової боксерської Ради (WBC) Маурісіо Сулеймана та мера Києва Віталія Кличка відбудеться 14 травня о 12:00 у Колонній залі КМДА. Акредитація обов’язкова.

Телефони для акредитації: (044) 202-74-88, (044) 202-74 -33. Адреса електронної пошти: press.klichko@gmail.com

56-й конгрес WBC відбудеться у Києві з 30 вересня до 6 жовтня. Очікується, що на нього з’їдуться понад 700 учасників Конгресу, серед яких будуть зірки світового боксу, президенти федерацій із країн-членів WBC, рефері та спортивні функціонери. Віталію Кличку 2 роки тому WBC присвоїла титул «вічного чемпіона». Раніше Чемпіонами світу за версією WBC були українці Віталій Кличко та Віктор Постол. Зараз цим престижним у світовому боксі титулом володіє Олександр Усик.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13