Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Як подати заявку на проведення масового заходу в Києві

Порядок організації та проведення недержавних масових заходів у столиці затверджений рішенням Київської міської ради.

Порядок визначає процедуру організації та проведення в місті Києві недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного характеру, а також кіно- та відеозйомок.

Організатор масового заходу подає уповноваженому органу заявку на проведення масового заходу в місті Києві (заявка на проведення масового заходу в місті Києві підписується організатором масового заходу або уповноваженою ним особою. У разі підписання заявки уповноваженою особою, до заявки надається оригінал документа, що підтверджує повноваження такої особи).

У разі необхідності розробки та видання розпорядження про проведення масового заходу, до заявки на проведення масового заходу в місті Києві додається схема організації території проведення масового заходу із зазначенням на ній розміщення малих архітектурних форм, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, тимчасових технічних конструкцій тощо. Детальніше можна прочитати у рішенні Київради.

Заявка на проведення масового заходу в місті Києві подається організатором до апарату КМДА не пізніше ніж:

  • не пізніше ніж за 15 робочих днів - у разі відсутності підстав для розробки та видання розпорядження про проведення масового заходу;
  • за 45 робочих днів до запланованої дати проведення масового заходу (У РАЗІ НЕОБХІДНОСТІ РОЗРОБКИ ТА ВИДАННЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ - коли є необхідність обмеження руху, розміщення малих архітектурних форм, тимчасових споруд тощо або необхідності залучення структурних підрозділів КМДА до підготовки та проведення заходу).

Уповноважений орган протягом 5 робочих днів опрацьовує заявку та документи, що додаються до неї та за результатами готує відповідь про можливість проведення масового заходу, необхідність розробки та видання розпорядження або про вмотивовану відмову.

У додатку до документу можна знайти, як оформити заявку на проведення масового заходу в м. Києві. Шаблон заявки можна завантажити тут.

Нагадуємо, що апарат КМДА приймає кореспонденцію за адресою: вул. Хрещатик, 36, м. Київ-044, 01044, або електронною поштою: [email protected] 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]