Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Музей Шолом-Алейхема

Музей Шолом-Алейхема знаходиться за адресою вул. В.Васильківська, 5А, переглянути розташування можна на карті.

Сторінка музею – за посиланням.

Телефон для довідок – (044) 235 17 34.

Музей працює щодня крім понеділка з 10:00 до 17:00. За уточненням режиму роботи чи для отримання більш детальної інформації телефонуйте до музею. 

Музей Шолом-Алейхема відкрито в 2009 році до 150-річчя народження видатного письменника в квартирі, де він мешкав з 1896 до середини 1903 року. Експозиція київського Музею – не лише ілюстрації до життя видатного письменника, а також  можливість ознайомитись з культурою єврейського народу.

Експозицію музею поповнено унікальними предметами: сувієм Тори (П’ятикнижжя), сувієм Естер (Есфірі), стародруками, зокрема томом Талмуду, обрядовими предметами, шафою для зберігання сувою Тори (Арон-га-Кодеш), мезузами, філактеріями тощо.

У музеї є бібліотека, яка нараховує близько трьох тисяч томів. Окрім головної експозиційної зали, у музеї функціонує зала для змінних експозицій, в якій майже кожного місяця відкриваються нові виставки робіт митців, у творчості яких відображена єврейська тематика.

У музеї працює лекційна програма «Сторінки єврейської історії та культури», проводяться концерти, семінари, конференції, зустрічі з видатними діячами культури, науки, мистецтва тощо. Афішу подій та більше інформації шукайте на сайті музею.


 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]