Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) глибоко сумує з приводу смерті Бориса Євгеновича Патона – Президента Національної академії наук України, видатного українського науковця, Героя незалежної України

Це велика, болісна втрата не лише для наукової спільноти, громади міста Києва, а для всієї України.

Борис Патон – ціла епоха, легенда української та світової науки. Його називають “батьком зварювання”, адже саме в цій сфері він здійснив найголовніші відкриття. Його головні наукові дослідження присвячені процесам автоматичного і напівавтоматичного зварювання в космосі, під водою. За його ініціативи було проведено перше в світі зварювання живих тканин, і цю технологію використовують сьогодні для проведення тисяч операцій.  

Борис Євгенович Патон – більш, як півстоліття очолював Національну академію наук України, став фундатором багатьох нових  напрямків розвитку науки.

Національна академія наук України, під його керівництвом, перетворилася на один з найбільших в усьому світі наукових центрів, що відіграє важливу роль у житті суспільства, міста і держави. Роботи і дослідження Бориса Патона змінили життя не сотень чи тисяч людей, а усього людства.

Сьогодні ми втратили велику людину… Висловлюємо найщиріші співчуття колегам, рідним та близьким.

Вічна світла пам’ять. Спочивайте з миром.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]