Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Відзначення Загороднього А.Г. «Знаком Пошани»

05 лютого 2021 року заступником директора Департаменту – начальником управління промисловості, підприємництва та регуляторної політики Баганом А.О. проведено вручення нагрудного знаку «Знак Пошани» президенту Національної академії наук України Загородньому  А.Г., директору Інституту теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова НАН України, доктору фізико-математичних наук, професору, академіку НАН України з нагоди його 70-річчя.

Відзначення Загороднього  А.Г. «Знаком Пошани» відбулося відповідно до затвердженого Розпорядження Київського міського голови від 27.01.2021 № 23 «Про відзначення нагрудним знаком «Знак Пошани»» за вагомі особисті досягнення у професійній діяльності, забезпеченні реалізації державної політики у сфері науки, тривалу і бездоганну працю.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]