Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

З професійним святом – Днем науки !

Шановні науковці!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем науки!

Щорічно, у третю суботу травня, відзначається професійне свято науковців - День науки.

Без тісного зв’язку промисловості та бізнесу з наукою не може бути ні ефективної економіки, ні ефективної політики. При розробці та реалізації стратегічних програм розвитку держави саме наука задає високі економічні та соціальні стандарти, стимулює та визначає напрямки успішного розвитку держави. 

Ми пишаємося видатними вченими - киянами, які зробили суттєвий внесок у розвиток багатьох галузей науки і промисловості та молодими науковцями, які сприяють прогресу людства. Плідна взаємодія наукових організацій, закладів та установ з міською владою стала прикладом для інших міст України. 

Ваша активна позиція у вирішенні проблем науки і техніки, створенні сучасного обладнання, прогресивних технологій, зміцненні інтелектуального потенціалу столиці стане надійною запорукою утвердження України як високорозвиненої держави.

Вітаючи вас з професійним святом, сердечно бажаємо здоров’я, добра та достатку вашим родинам, успіхів у науковій діяльності і пошуках, плідного   примноження його результатів задля розквіту столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]