Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо проведення у 2018 році конкурсу «Столичний стандарт якості»

Конкурс «Столичний стандарт якості» проводиться щорічно з метою визначення найбільш якісних товарів київських виробників та стимулювання господарюючих суб'єктів міста Києва постійно працювати над підвищенням основних показників конкурентоспроможності продукції, її якістю та ціною, сприяння впровадженню на столичних підприємствах сучасних методів управління якістю.

Департаментом промисловості та розвитку підприємництва спільно з Київською торгово-промисловою палатою проведено роботу щодо організації та проведення у 2018 році конкурсу «Столичний стандарт якості».

За результатами аналізу наданої документації, проведених додаткових випробувань продукції та обстеження виробництв експертами проведено відбір та оцінку якості продукції підприємств, які подали заявки на участь у Конкурсі. Результати експертизи підтвердили найвищий рівень якості продукції підприємств.

29.10.2018 відбулось засідання комісії з проведення конкурсу «Столичний стандарт якості» та визначення суб’єктів господарювання, яким присвоюється диплом та знак «Столичний стандарт якості», на якому, за результатами експертної оцінки продукції, було прийнято рішення про відзначення 12 підприємств-переможців дипломами «Столичний стандарт якості» та сертифікатами відповідності за системою CERTEX.

Перемогу в конкурсі «Столичний стандарт якості» здобули наступні підприємства:

  1. ПрАТ «Оболонь».
  2. ТОВ «Фірма»Альціона».
  3. ФОП «Старжинська Г.В» TM «DIAMOND OF LOVE».
  4. ПП «Руслан і Людмила».
  5. ПАТ «Київський маргариновий завод».
  6. ТОВ «Передові технології ТД».
  7. ТОВ «Росток-ЕЛЕКОМ».
  8. ТОВ «АТА».
  9. ПАТ «Київська виробнича компанія «Рапід».
  10. ТОВ «Київська макаронна фабрика».
  11. ТОВ «Столичний кондитер».
  12. ТОВ Київський механічний завод «Магістраль» ім. М.П. Шульгіна.

27 листопада 2018 року у під час Інвестиційного форуму міста Києва-2018 у КВЦ «Парковий» проведено урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу «Столичний стандарт якості» у 2018 році.

Під час урочистої церемонії нагородження підприємствам-переможцям Конкурсу були вручені:

  • диплом «Столичний стандарт якості»;
  • сертифікат відповідності за системою CERTEX.

Довідково: конкурс «Столичний стандарт якості» проводиться відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.08.2012 № 1412 «Про проведення конкурсу «Столичний стандарт якості» (зі змінами)). Метою конкурсу є підтримка столичних виробників, визначення продукції і послуг високої якості та інформування про них споживачів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]