Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Конкурс на посаду директора Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1

Правові підстави проведення конкурсу

Наказ Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24 травня 2021 року № 39  «Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)», частина друга статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанова Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору»

Найменування, місцезнаходження та основні напрями діяльності надавача соціальних послуг державного/комунального сектору

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

м. Київ, пр. Володимира Маяковського, 28-А

Основні напрями діяльності:

1) соціально-психологічне діагностування;

2) соціальна, психологічна, педагогічна реабілітація;

3) адаптація до сімейного оточення;

4) соціально-медична реабілітація та оздоровлення;

5) правове забезпечення.

Найменування посади та умови оплати праці

Директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Посадовий оклад складає 5660,0 грн, інші надбавки, доплати та премії до посадового окладу відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015 № 526 «Про умови праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

Період подання документів для участі в конкурсі, адреса, за якою приймаються документи

Дата початку прийняття документів: 25 травня 2021 року

Останній день прийому документів: 07 червня 2021 року

Документи приймаються у встановлений строк головним спеціалістом відділу бухгалтерського обліку та звітності Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 3-А та електронною поштою [email protected], щодня з 08:00 до 17:00 (п’ятниця до 15:45), крім вихідних.

 

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі

Для участі в конкурсі претендент особисто подає або надсилає електронною поштою такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200.

2) належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

3) автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);

4) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

5) довідку про відсутність судимості;

6) перспективний план розвитку Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів, лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

1) неподання ним повного пакета документів;

2) його невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників “Випуск 80 “Соціальні послуги”, затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29 березня 2017 р. № 518;

3) наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Переможець конкурсу визначається за результатами:

1) Перевірки на знання законодавства України (Конституція України, Закон України «Про соціальні послуги», інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг);

2) Оцінювання презентації (перспективного плану розвитку Центру, відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної зазначеної презентації).

Кваліфікаційні вимоги до претендента

Вища педагогічна (медична) освіта, стаж педагогічної (медичної) роботи не менше ніж 3 роки.

Дата і місце проведення конкурсу

Засідання конкурсної комісії відбудеться 15 червня 2021 року о 11:00 в приміщенні Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 3-А

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, електронна адреса фахівця, уповноваженого надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурс

Дмитренко Юлія Володимирівна, (044) 484 05 25
[email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]