Версія для людей із вадами зору

Чи готовий Київ до протидії коронавірусу?

Визначено 7 баз для госпіталізації осіб, які відповідають визначенню випадку COVID-19 (3 – для дорослих, 2 – для дітей, 2 – для вагітних): КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва», КНП «Київська міська клінічна лікарня № 4», КНП «Київська міська клінічна лікарня № 9», КНП «Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1», КНП «Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня», КНП «Київський міський пологовий будинок №3», КНП «Київський міський пологовий будинок №5». Розгорнуто 385 ліжок, з них для дорослих – 240 ліжок, для дітей – 120 і 28 для вагітних. У структурі інфекційних відділень функціонує 69 боксів.

Усі ці заклади забезпечені експрес-тестами на виявлення коронавірусу. Загалом місто придбало 9 тис. тестів. На сьогодні їх розповсюджено у столичні лікарні.

У всіх цих лікарнях є необхідний запас засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів, дезінфекційних засобів, необхідних для надання медичної допомоги. Підготовлено дві спеціалізованих бригади екстреної медичної допомоги для транспортування осіб із підозрою на коронавірус.

Проведено навчання для лікарів первинної та вторинної ланки.

Крім того, рухомий склад громадського транспорту, а також дороги та мости миють спеціальними засобами, а зупинки та переходи дезінфікують.

З 14 березня у будівлях дезінфікуються сходові клітини, ліфтові кабіни тощо. ОСББ мають доступ до дезінфікуючих речовин – для цього необхідно звернутись до комунальних керуючих компаній.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua