Версія для людей із вадами зору

Як здійснюється в’їзд до Києва?

Заборона в’їзду до міста Києва на час протиепідемічних обмежень, стосується лише автобусів міжобласного та міжміського сполучення, та не поширюється на легкові автомобілі. Розпорядженням № 2 керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації встановлено умови в’їзду до Києва транспортних засобів та громадян на час протиепідемічних обмежень.

Зокрема, до 24 квітня (включно) заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. Також заборонено заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

Заборона наразі не поширюється на легкові автомобілі. В’їзд на територію міста Києва та виїзд з неї приватним автотранспортом, а також легковими автомобілями, що здійснюють перевезення пасажирів, здійснюються через контрольно-пропускні пункти на в’їздах і виїздах із міста Києва. Окремий порядок в’їзду передбачено Кабінетом Міністрів України для службових та орендованих автобусів.

Вказаним розпорядженням встановлено проведення температурного контролю водія та пасажирів транспортних засобів. Термометрія на в’їздах буде здійснюватися поки вибірково, у разі погіршення ситуації – буде обов’язковою.

У разі виявлення у водія чи пасажирів ознак гострих респіраторних захворювань, такі громадяни направляються на лікування або самоізоляцію.

Громадяни, які в’їжджають до столиці та повернулися з країн (територій) зараження COVID – 2019, повинні надати інформацію про місце, дати перебування і повернення, контактну інформацію та інформацію про осіб, з якими перебували в контакті на «гарячу лінію» Контактного центру міста Києва 15-51. Також такі громадяни мають надати письмову інформовану згоду на проведення протиепідемічних та/або профілактичних заходів за місцем проживання на перебування у карантині (самоізоляції).

Громадяни повинні мати при собі документи, які посвідчують особу, у всіх громадських місцях.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua