Версія для людей із вадами зору

Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Адміністративний збір: Адміністративна послуга надається безоплатно, крім випадків отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (за бажанням заявника). Розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі — 0,025 розміру мінімальної заробітної плати

Строк надання послуг: в день прийняття заяви органом державної реєстрації прав.

Нормативно-правові акти, які регулюють надання послуги:

  • Закон України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"
  • Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127 "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"
  • Наказ Міністерства юстиції України від 17.04.2012 № 595/5 «Про впорядкування відносин, пов’язаних із державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  • «Про затвердження Порядку прийняття і розгляду заяв про внесення змін до записів, внесення записів про скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та скасування записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно»

Перелік документів:

  • Документ, що підтверджує внесення плати за надання інформації з Державного реєстру прав (якщо заявник бажає отримати інформацію з ДРРП) (у разі коли особа, речові права якої підлягають державній реєстрації, звільнена від сплати адміністративного збору, заявник пред’являє документ, що підтверджує внесення плати за надання інформації з Державного реєстру прав).
  • Документ, що посвідчує особу (паспорт або ін. документ). У разі подання заяви уповноваженою на те особою - документ, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи.
  • Заява.
  • Рішення суду про скасування рішення державного реєстратора, що набрало законної сили.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua