Версія для людей із вадами зору

12 жовтня на Михайлівській площі до Дня захисника України вшанують пам’ять загиблих героїв

11 жовтня 2018 року, 15:15

12 жовтня о 19:00 до Дня захисника України на Михайлівській площі відбудеться загальноміська акція з ушанування пам’яті захисників. Про це повідомляють у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Протягом акції молоді люди, волонтери, скаути, пересічні громадяни будуть запалювати свічки у пам’ять загиблих героїв, які захищали нас та нашу країну.

Організатори акції запрошують усіх мешканців та гостей столиці долучитись та встановити лампадку пам’яті. Під час заходу запалиться близько тисячі свічок.

Організатори заходу: Синодальний відділ соціального служіння та благодійності УПЦ КП, ГО «ЕЛЕОС-УКРАЇНА», Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Київський міський відокремлений підрозділ ВМГО «Національна Організація Скаутів України».

Захід відбудеться із метою формування активної громадянської позиції, залучення молоді до соціально-корисної діяльності.

Місце проведення: Михайлівська площа (біля Михайлівського золотоверхого монастиря).

Акредитація для ЗМІ за тел.: 097-528-96-09; 063-349-55-69; 050-640-65-15.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua