Головна  →  Новини  →  2 грудня 2014, 14:11

Навіть за умови підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті можна зекономити, придбавши проїзні квитки на місяць (+ інфографіка)

Навіть за умови підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті за одну поїздку у трамваї, автобусі, тролейбусі, фунікулері до 3 грн., а в метрополітені та міською електричкою до 4 грн., використання проїзних квитків є економічно вигідним.

Так, наприклад, у проїзному квитку на місяць на один вид транспорту (трамвай, тролейбус, автобус, фунікулер) який коштуватиме 130 грн., закладено вартість однієї поїздки у розмірі 2,78 грн. (при тарифі 3 грн. за одну поїздку).

У проїзному квитку на місяць на міську електричку, вартістю 150 грн., закладено ціну однієї поїздки у розмірі 3,26 грн. (при тарифі 4 грн. за одну поїздку).

У проїзних квитках на місяць:

  • на два види наземного транспорту (трамвай, автобус, тролейбус), вартість однієї поїздки становитиме до 2,72 грн.,
  • на три види наземного транспорту – до 2,22 грн.,
  • на чотири види транспорту (спільно з метрополітеном) вартість однієї поїздки у наземному транспорті становитиме до 2,02 грн.

При розрахунку вартості проїзних квитків для проїзду у наземному транспорті закладено по дві поїздки одним видом транспорту у робочі дні (46 поїздок на місяць). Поїздки понад закладену у проїзних квитках кількість та у вихідні дні, можна вважати бонусною частиною.

Крім того, важливим є те, що поїздки у наземному транспорті за проїзними квитками на місяць не мають обмежень за кількістю поїздок.

Тож купуючи проїзні квитки на проїзд у громадському транспорті на місяць, можна зекономити значні кошти.

Перейти до спискуВерсiя для друку