Головна  →  Новини  →  3 лютого 2015, 20:24

Віталій Кличко: «Ми працюємо над впровадженням у Києві технології Smart City, одним з перших напрямків якої стане електронний бюджет»

Столична влада працює над впровадженням у Києві технології Smart City, одним з перших напрямків якої стане електронний бюджет, аби кияни бачили всі надходження і витрати та могли контролювати владу. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі Радіо «Вести».

«З однією з провідних іноземних фірм ми зараз закінчуємо переговори про реалізацію проекту Smart City, який передбачає і такий напрямок, як електронний бюджет. Всі надходження і витрати бюджету будуть прозорими. Це стосується і всіх тендерів. У такий спосіб ми запобігаємо можливості нецільового використання бюджетних коштів», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що подібні системи ефективно працюють у Лондоні, Берліні, Тель-Авіві та багатьох інших сучасних столицях світу.

«Я нещодавно зустрічався з мером Лондона Джонсоном. Ми обговорили співпрацю в різних напрямках, зокрема і щодо переходу Києва на сучасні технології Smart City», – зазначив Віталій Кличко.

Він зауважив, що впровадження цієї технології включає в себе також оптимізацію роботи системи громадського транспорту, системи відеоспостереження тощо.

«Вона дає можливість контролювати транспортну систему, регулювати рух транспорту», – сказав Віталій Кличко.

Відповідаючи на запитання щодо термінів реалізації технології Smart City у Києві, мер зауважив: «Ми розмовляли з представниками компанії і, можу сказати, через три місяці почнемо тестувати роботу електронного бюджету, а вже за півроку, сподіваємося, система почне працювати на повну потужність». 

Перейти до спискуВерсiя для друку