Головна  →  Новини  →  13 березня 2015, 18:41

На Подолі планують облаштувати пішохідний квартал

На Подолі може з’явитися пішохідний квартал – незабаром міська влада представить проект облаштування пішохідної зони на Подолі. Про це під час брифінгу повідомив заступник голови КМДА Павло Рябікін.

«На початку травня ми плануємо організувати фестиваль міських проектів – хочемо почути побажання киян щодо того, як зробити місто кращим та комфортнішим. Під час цього фестивалю нами буде представлений проект створення пішохідної зони на Подолі. Мова йде про Контрактову площі, частину вулиці Сагайдачного та декілька прилеглих вулиць. Цей проект буде винесений на обговорення, ми збиратимемо пропозиції, а фінальний варіант плануємо представити вже наприкінці травня – до Дня Києва», – розповів Павло Рябікін.

 Він додав, що реалізація цього проекту не лише дозволить вирішити проблеми хаотичної парковки та засилля МАФів, а й допоможе створити новий за форматом для Києва проект, коли цілий квартал буде повністю переведений на пішохідний режим.

«Впевнений, що пішохідна зона на Подолі може стати справжньою туристичною «родзинкою» Києва і буде цікава як туристам, так і киянам», – додав заступник голови КМДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку