Головна  →  Новини  →  27 квітня 2012, 18:03

Презентація комплексного вирішення екологічних проблем столиці отримала гран-прі

Презентація комплексного вирішення екологічних проблем Києва, представлена фахівцями столичної держадміністрації, високо оцінена незалежною експертною комісією та отримала гран-прі і диплом Міністерства екології та природних ресурсів України.

Про це стало відомо під час закриття V Міжнародної виставки «Довкілля 2012», яка відбулася днями у виставкому центрі, що на Броварському проспекті, 15.

У завершальний день на виставку завітали представники делегації фінського парламентського комітету з питань охорони навколишнього природного середовища на чолі з головою комітету паном Мартті Корхоненом та в. о. начальник Головного управління екології та охорони природних ресурсів Геннадій Давидов.

Також участь у заході взяли радник прем’єр-міністра України Анатолій Толстоухов та голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.

Високій делегації було представлено екологічну політику Києва, основні завдання та проблеми Головного управління екології та охорони природних ресурсів та нові екологічні проекти столиці.

Перейти до спискуВерсiя для друку