Головна  →  Новини  →  16 липня 2015, 12:30

Діти-переселенці із зони АТО після відпочинку в Німеччині подарували Віталію Кличку клубну футболку «Баварії»

Діти-переселенці із зони АТО після відпочинку в Німеччині подарували Віталію Кличку клубну футболку «Баварії»

Мер Києва Віталій Кличко  поспілкувався з дітьми-переселенцями із зони АТО, які відпочили в Аугсбурзі. 

За ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка столична влада звернулася до міжнародної спільноти та міст-побратимів Києва з пропозицією організувати відпочинок для дітей-переселенців з Криму та зони АТО, а також для тих дітлахів, чиї батьки загинули або були важкопоранені на Сході України.

Одними з перших на заклик відгукнулися благодійні організації «Отчий Дім», «Посланець Миру» та їхній німецький партнер «Ukraine-Kinder-Hilfe Augsburg», які за підтримки Allianz Generalvertretung Augsburg та футбольного клубу «Баварія» запропонували прийняти на відпочинок та провести футбольні тренування для групи дітей з України.

Зі столиці до цієї групи потрапили троє дітей: Сергій Фоменко (переселенець із Макіївки), Богдан Лужевський (батько якого загинув під час АТО) та Ярослав Костюченко (сирота).

Протягом тижневого відпочинку хлопці відвідали тренування разом із метрами футболу з ФК «Баварія», матч «Мілан» – «Баварія», Аугсбурзький зоопарк та римський музей, аквапарк і парк атракціонів, а також поспілкувалися з однолітками в дитячому футбольному клубі Аугсбурга.

«Дуже радий, що вам сподобалося, і ви добре відпочили. Німецьку вже вивчили? – запитав Віталій Кличко у хлопців і наголосив. – Дуже важливо вчити мови. Кожен із вас хоче подорожувати, знову відвідати Німеччину чи Великобританію, чи будь-яку іншу країну. Для цього ви маєте вчити іноземну мову. Головне ваше завдання зараз – добре вчитися», – сказав мер.

Діти подарували Віталію Кличку клубну футболку Мюнхенської «Баварії».

 

Перейти до спискуВерсiя для друку