Головна  →  Новини  →  27 квітня 2012, 17:12

Весняне свято тюльпанів чекатиме на гостей вже завтра

28 квітня міська влада запрошує киян та гостей столиці на другу міську виставку тюльпанів, яка відбудеться на Співочому полі, що у Печерському ландшафтному парку.

Відкриття весняного свята тюльпанів відбудеться о 10.00 за участю першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака.

Фахівці «Київзеленбуду» створили для відвідувачів весняне квіткове диво, перетворивши схили ландшафтного парку в яскравий різнобарвний килим з тюльпанів.

Основу композицій складають різні сорти тюльпанів, висаджених за «килимовими принципом» – квіти одного сорту займають певну ділянку, вистилаючись наче яскраві килими. Квіткові композиції переплетені українськими мотивами Петриківських розписів. У парку представлено сорти тюльпанів, різні за часом цвітіння, щоб відвідувачі могли довше помилуватися квітами.

Весняне свято супроводжуватиме Київський академічний муніципальний духовий оркестр.

Для юних відвідувачів працюватимуть атракціони, аніматори, а також будуть організовані майстер-класи з татуажу, ліпки, флористики, цікава шоу-програма з конкурсами та подарунками. На молодь чекатимуть веселі конкурси та майстер-класи з гончарства і флористики.

На території Співочого поля також працюватимуть ресторани швидкого харчування, буде забезпечена охорона громадського порядку та робота громадських вбиралень.

Квітуванням тюльпанів кияни та гості столиці зможуть милуватися до 13 травня, у день завершення виставки на відвідувачів чекатиме незабутнє вогняне шоу.

Перейти до спискуВерсiя для друку