Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

27 серпня буде частково обмежено рух транспорту в центральній частині Києва в зв’язку з церемонією проводів збірної України на Паралімпійські ігри

26 серпня 2016 року, 17:19

27 серпня буде частково обмежено рух транспорту у центральній частині міста у зв’язку з церемонією проводів збірної України на Паралімпійські ігри до м. Ріо-де-Жанейро.

Так, буде заборонено рух транспорту для проведення урочистої церемонії проводів та маршу національної паралімпійської збірної за маршрутом: від перехрестя вул. Михайлівської та вул. Костьольної до Майдану Незалежності з 16:00 до 23:00, на вул. Архітектора Городецького (від вул. Заньковецької до вул. Хрещатик), на вул. Хрещатик (від вул. Трьохсвятительської до вул. Прорізної), вул. Костьольній, вул. Михайлівській.

Окрім того, буде обмежено рух автотранспорту на вул. Хрещатик (від перехрестя з вул. Михайлівською до перехрестя з вул. Архітектора Городецького) з 1:00 до 23:00 27 серпня 2016 року для встановлення сцени та спеціальних конструкцій для проведення заходу.

Також обмежать рух автотранспорту на Майдані Незалежності, а саме: двох перших смуг на вул. Хрещатик від будинку Профспілок до Головпоштамту до 1:00 27 серпня 2016 року з метою облаштування місць для людей із інвалідністю та встановлення сценічних конструкцій для проведення заходу.

Під час заходу будуть закриті всі виходи з підземного переходу на Майдані Незалежності. Також буде обмежено паркування транспортних засобів у місцях проведення заходу з 19:00 26 серпня до 22:00 27 серпня 2016 року.

У разі необхідності, за зверненням Управління державної охорони України, тимчасово буде закрито вхід та вихід зі станції метрополітену «Майдан Незалежності».

Зазначимо, що урочисті заходи на Майдані Незалежності (навпроти стели біля Головпоштамту) триватимуть з 19:00 до 22:00, а урочистий маршу національної паралімпійської збірної команди України за маршрутом від перехрестя вул. Михайлівської та вул. Костьольної до Майдану Незалежності – з 19:30 до 19:35.

Із робою маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування якого проходить вул. Хрещатик, вул. Михайлівською, вул. Архітектора Городецького (від вул. Заньковецької до вул. Хрещатик), вул. Костьольною, де відбудеться урочиста церемонія проводів та урочистий марш національної паралімпійської збірної команди України, можна за посиланнями: https://kievcity.gov.ua/news/41332.html

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13