Головна  →  Новини  →  21 березня 2016, 16:35

Ми доклали максимум зусиль, аби на початку квітня родини загиблих воїнів АТО отримали земельні ділянки – Володимир Бондаренко

Ми доклали максимум зусиль, аби на початку квітня родини загиблих воїнів АТО отримали земельні ділянки – Володимир Бондаренко

Міська влада доклала максимум зусиль та зробила все від неї залежне, аби вже на початку квітня цього року родини киян-захисників Батьківщини, які загинули у зоні проведення антитерористичної операції, отримали земельні ділянки. Про це зазначив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко під час брифінгу, в якому також взяли участь депутати Київради та представники спілки ветеранів АТО.

Йдеться про 92 земельні ділянки у селищі Биківня, які Київрада виділятиме для зазначених родин після ухвалення детального плану території селища.

«Ми підійшли до завершальної фази виділення земельних ділянок родинам загиблих бійців АТО. Завтра профільна комісія Київради має розглянути та затвердити детальний план розвитку с. Биківня у Деснянському районі, після чого за відповідний проект рішення мають проголосувати депутати. Якщо ДПТ буде затверджено, вже на початку квітня цього року родини загиблих киян-учасників АТО та інші пільгові категорії зможуть отримувати земельні ділянки», – сказав Володимир Бондаренко.

Він зазначив, що процес виділення ділянок трохи затягнувся з різних об’єктивних та суб’єктивних причин і триває більше 1 року, але при цьому міська влада чітко дотрималася усіх вимог чинного законодавства.

«Відбулося 6 засідань Погоджувальної комісії із вирішення спірних питань, які виникли під час громадського обговорення ДПТ Биківні, що тривало 2 місяці. За результатами засідань до детального плану внесено пропозиції громади для забезпечення узаконення майнових прав мешканців Биківні на землю і майно, гарантії під час можливої реконструкції селища, вирішення нагальних соціально-побутових питань: продовольче забезпечення, благоустрій, добудова дренажної системи тощо», – додав керівник апарату КМДА.

Володимир Бондаренко вкотре підкреслив, що територія детального плану була зменшена більше ніж удвічі до 176 га, більша частина цієї території вже забудована з 50-х років ХХ століття. Разом з тим, із проекту ДПТ вилучені земельні ділянки, стосовно законності відведення яких виникають сумніви. А з урахуванням того, що у селищі переважає малоповерхова та середньоповерхова забудова, таку тенденцію буде збережено (окрім ЖК «Лісова казка», який вже будується).

Керівник апарату КМДА нагадав, що загалом у селищі Биківня передбачено 92 земельні ділянки для сімей загиблих бійців АТО, 22 ділянки – для сімей загиблих Героїв Небесної сотні, 17 ділянок – для воїнів-афганців та 22 ділянки для спортсменів – чемпіонів та призерів ХХХ Літніх Олімпійських та ХІV Паралімпійських ігор.

Володимир Бондаренко закликав політичних опонентів не спекулювати на цій темі, а членів постійної комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування не вагаючись затвердити ДПТ селища Биківня.

Перейти до спискуВерсiя для друку