Головна  →  Новини  →  28 травня 2016, 12:10

Віталій Кличко взяв участь у велопараді з нагоди Дня Києва

Віталій Кличко взяв участь у велопараді з нагоди Дня Києва

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у велопараді, який влаштувала велоспільнота столиці з нагоди Дня Києва.

Віталій Кличко подякував усім велосипедистам, які приєдналися до заходу, і наголосив, що таким чином вони демонструють, що столиця України є спортивним містом. Він зауважив, що завдання столичної влади – зробити Київ комфортним для пересування велосипедом.

Мер нагадав, що для прихильників велосипедного спорту минулого року був відкритий найбільший веломаршрут від Європейської площі до Троєщини. Крім того, додав Віталій Кличко, у планах столичної влади – відкриття нових велодоріжок.

«Найближчим часом ми відкриємо оновлений велотрек, який стане сучасним центром спорту. Треба визнати, що наразі Київ не зовсім зручний для пересування велосипедом. І я це знаю, оскільки сам їжджу велосипедом. Наше завдання – зробити так, щоб Київ став дійсно сучасним велосипедним містом», – підкреслив він.

Віталій Кличко також додав, що вже найближчим часом будуть передані велосипеди поліцейським, які зможуть на них патрулювати вулиці столиці. 

Перед стартом параду з Європейської площі Київський міський голова з іншими велосипедистами зробили спільне фото. Віталій Кличко зауважив, що велоспільнота міста проводить велопарад та пропагує здоровий спосіб життя своїм прикладом. Мер зауважив, що їздить велосипедом на роботу і тренується зранку.

«Це добре, що з кожним роком у Києві стає все більше людей, які обирають пересування містом на велосипеді», – сказав він. До участі у велопараді також приєдналися посадовці КМДА.

Велопарад відбувався за маршрутом: Європейська площа – Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – вул. Велика Васильківська – вул. Ковпака – вул. Антоновича – м. Либідська (розворот) – вул. Велика Васильківська – вул. Хрещатик – пл. Європейська – Володимирській узвіз – пл. Поштова – Гаванський міст – парк Дружби народів.

Перейти до спискуВерсiя для друку