Головна  →  Новини  →  30 травня 2016, 17:29

Віталій Кличко на політичній асамблеї ЄНП: «Ми розраховуємо на підтримку надання Україні безвізового режиму та продовження санкцій щодо Росії»

Віталій Кличко на політичній асамблеї ЄНП: «Ми розраховуємо на підтримку надання Україні безвізового режиму та продовження санкцій щодо Росії»

Україна розраховує на підтримку Євросоюзом надання українській державі безвізового режиму та на продовження Європою санкцій проти Росії. Про це Віталій Кличко заявив у своєму слові на політичній асамблеї Європейської Народної Партії.

«Звичайно, запроваджені санкції є економічно невигідними і для європейських країн, проте набагато важливішою є безпека в Європі, – підкреслив Віталій Кличко. – Наступне, що дуже важливе і на що очікує Україна, – запровадження безвізового режиму. Ми розуміємо, що повинні виконати необхідні умови, досягти необхідних критеріїв. І ми рухаємося в цьому напрямку», – наголосив мер Києва.

Він зазначив на прикладі Києва, що робить все можливе для боротьби з корупцією.

«Як мер Києва я готовий презентувати, які зміни ми впровадили в Києві. Гарний приклад – надходження в наш бюджет збільшилися на третину. І не тому, що відбувся економічний бум, а тому, що ми перекрили корупційні схеми. І всі кошти, які раніше крали, зараз залишаються в бюджеті, – зазначив Віталій Кличко. – Нам, безумовно, потрібно ще немало зробити. У нас є великі сподівання і на генерального прокурора та прокуратуру, тому що від них багато залежить в успішній боротьбі з корупцією. Проте, ми зробили багато кроків уперед. І треба рухатися далі, як того очікують від нас люди», – сказав Віталій Кличко.

Він також зазначив, що Україна в травні наступного року прийматиме пісенний конкурс Євробачення.

«Як мер Києва, я переконаний, що його проведуть у Києві. Хочу запросити кожного європейця приїхати та подивитися, наскільки гостинні наші люди, наскільки гарне наше місто. І наскільки Україна європейська країна, а Київ – європейська столиця», – сказав Київський міський голова.

Мер Києва Віталій Кличко бере участь в політичній асамблеї з нагоди 40-річчя Європейської Народної Партії. Відзначення цієї дати відбувається в Люксембурзі за участі європейських політичних лідерів, які обговорюють стратегію і майбутнє Європейського Cоюзу. Участь у заходах беруть федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Європейської Ради Дональд Туск, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, голова групи ЄНП в Європейському парламенті Манфред Вебер та інші європейські політики.

Перейти до спискуВерсiя для друку