Головна  →  Новини  →  30 червня 2016, 10:40

Віталій Кличко: «Київрада повинна ухвалити звернення до Парламенту та Уряду щодо неприпустимого зростання тарифів на житлово-комунальні послуги»

Віталій Кличко: «Київрада повинна ухвалити звернення до Парламенту та Уряду щодо неприпустимого зростання тарифів на житлово-комунальні послуги»

Київрада повинна ухвалити звернення до Парламенту та Уряду щодо неприпустимого зростання цін та тарифів на житлово-комунальні послуги без індексації розміру заробітних плат і пенсій. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради.

«Дві комісії Київради – з житлово-комунального господарства та самоврядування – підтримали таке, ініційоване мною, звернення. І я звертаюся до депутатів: переконаний, що це рішення Київрада повинна підтримати одноголосно», – підкреслив Віталій Кличко.

Невідкладність розгляду такого рішення, зазначив Київський міський голова, полягає в тому, що люди і так ледве виживають. А подальше зростання цін та тарифів на житлово-комунальні послуги без індексації зарплат і пенсій зумовить в Києві і загалом в Україні кризу неплатежів.

«Така ситуація може призвести до колапсу житлово-комунальної сфери. У нас вже під загрозою належна підготовка до наступного опалювального сезону! Тому ми повинні зробити все, щоб унеможливити зростання тарифів без індексації зарплат і пенсій. Впровадити для населення тарифи, на сплату яких люди витрачатимуть не більше 15-ти відсотків сукупного доходу середньостатистичної сім’ї», – зазначив мер Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку