Головна  →  Звітність  →  20 липня 2016

Результати аудиту відповідності дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів по зарахуванню кошторисної вартості робіт з реконструкції районної котельні «Московська-1» повул. Васильківська, 96 та зовнішніх інженерних мереж теплопостачання житлових будинків з приміщеннями соціально-побутового призначення та підземною автостоянкою на вул. Ломоносова, 73-79 у Голосіївському районі м. Києва до комунальної власності міста Києва, за рахунок якої Фірма «Т.М.М.» - ТОВ претендує на зменшення розміру…

Результати аудиту відповідності дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів по зарахуванню кошторисної вартості робіт з реконструкції районної котельні «Московська-1» повул. Васильківська, 96 та зовнішніх інженерних мереж теплопостачання житлових будинків з приміщеннями соціально-побутового призначення та підземною автостоянкою на вул. Ломоносова, 73-79 у Голосіївському районі м. Києва до комунальної власності міста Києва, за рахунок якої Фірма «Т.М.М.» - Товариство з обмеженою відповідальністю претендує на зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Києва

Під час проведення аудиту відповідності дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів по зарахуванню кошторисної вартості робіт з реконструкції районної котельні «Московська-1» по вул. Васильківська, 96 та зовнішніх інженерних мереж теплопостачання житлових будинків з приміщеннями соціально-побутового призначення та підземною автостоянкою на вул. Ломоносова, 73-79 у Голосіївському районі м. Києва до комунальної власності міста Києва, за рахунок якої Фірма «Т.М.М.» - Товариство з обмеженою відповідальністю претендує на зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Києва, встановлено:

  1. Фактичну кошторисну вартість виконаних робіт з реконструкції районної котельні «Московська-1» по вул. Васильківська, 96 та зовнішніх інженерних мереж теплопостачання житлових будинків з приміщеннями соціально-побутового призначення та підземною автостоянкою на вул. Ломоносова, 73-79 у Голосіївському районі м. Києва, за актами приймання виконаних будівельних робіт форми №КБ-2в, згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами, можна підтвердити на суму 23159,236 тис. грн (без ПДВ), про що зазначено у висновку КП «Київекспертиза» від 07.06.2016 №390/01.
  2. За інформацією, отриманою від Фірма «Т.М.М.» - Товариство з обмеженою відповідальністю листами від 06.05.2016 №27.00-02179 та від 13.06.2016 №27.0-02210, загальна балансова вартість об’єктів інженерної інфраструктури, які Фірма «Т.М.М.» - ТОВ планує до передачі у комунальну власність м. Києва та, керуючись частиною 5 статті 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», претендує на зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Києва, становить 30316,591 тис.грн без ПДВ.
  3. За інформацією, отриманою листом від 05.04.2016 №050/18-2907 Департамент економіки та інвестицій м. Києва повідомив, що у зв’язку з будівництвом житлових будинків з приміщеннями соціально-побутового призначення та підземною автостоянкою на вул. Ломоносова,73-79 у Голосіївському районі м. Києва, між Департаментом економіки та інвестицій, Фірма «Т.М.М.» - ТОВ (Забудовник) укладено договір пайової участі на створення інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва від 31.03.2006 №297 та додаткову угоду 27.01.2015 №1, умови зазначеного договору та додаткової угоди виконано.

Про загальну суму перерахованих коштів (пайової участі) до бюджету міста Києва Департамент економіки та інвестицій, у своєму листі від 05.04.2016 №050/18-2907, не повідомив.

Враховуючи вищевикладене, та той факт, що в подальшому Фірма «Т.М.М.» - Товариство з обмеженою відповідальністю, керуючись частиною 5 статті 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», претендує на зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Києва на кошторисну вартість робіт з реконструкції районної котельні «Московська-1» по вул. Васильківська, 96 та зовнішніх інженерних мереж теплопостачання, що передаються у комунальну власність – можна зробити висновок, що під час розгляду звернення від Фірма «Т.М.М.» - Товариство з обмеженою відповідальністю щодо прийняття до комунальної власності зазначених об’єктів інженерної інфраструктури слід враховувати результати аудиту в частині підтвердженої висновком КП «Київекспертиза» від 07.06.2016 №390/01 кошторисної вартості виконаних робіт з будівництва зазначених об’єктів інженерної інфраструктури на суму 23159,236 тис. грн (без ПДВ), під час прийняття рішень дотримуватись вимог законодавства України.


Рекомендації за результатами аудиту відповідності дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів по зарахуванню кошторисної вартості робіт з реконструкції районної котельні «Московська-1» по вул. Васильківська, 96 та зовнішніх інженерних мереж теплопостачання житлових будинків з приміщеннями соціально-побутового призначення та підземною автостоянкою на вул. Ломоносова, 73-79 у Голосіївському районі м. Києва до комунальної власності міста Києва, за рахунок якої Фірма «Т.М.М.» - Товариство з обмеженою відповідальністю претендує на зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Києва

Керівництву та відповідним службам Департаменту економіки та інвестицій, Департаменту комунальної власності м. Києва, постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку при розгляді звернення від Фірма «Т.М.М.» - Товариство з обмеженою відповідальністю щодо прийняття до комунальної власності об’єктів інженерної інфраструктури слід враховувати результати аудиту в частині підтвердженої висновком КП «Київекспертиза» від 07.06.2016 №390/01 кошторисної вартості виконаних робіт з будівництва зазначених об’єктів інженерної інфраструктури на суму 23159,236 тис. грн (без ПДВ), під час прийняття рішень дотримуватись вимог законодавства України.

Перейти до спискуВерсiя для друку