Головна  →  Новини  →  15 вересня 2016, 11:48

Віталій Кличко привітав з тим, що фінал Ліги чемпіонів-2018 відбудеться в Києві: «Чим більше міжнародних подій у нас відбувається – тим краще для столиці і країни»

Віталій Кличко  привітав з тим, що фінал Ліги чемпіонів-2018 відбудеться в Києві: «Чим більше міжнародних подій у нас відбувається – тим краще для столиці і країни»

Чим більше міжнародних подій – культурних, спортивних та інших відбуватиметься в Києві – тим краще для столиці і для нашої держави. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, вітаючи депутатів Київради і всіх українців з тим, що УЄФА ухвалило рішення про проведення фіналу Ліги чемпіонів-2018 у Києві.

«Багато подій відбувається, які привертають увагу до нашого міста і нашої країни. І це добре. Я хочу привітати вас з тим, що УЄФА ухвалило рішення, і фінал Ліги чемпіонів у 2018 році відбудеться в Україні, у Києві! А до цього українська столиця прийматиме пісенний конкурс Євробачення-2017. Ми вже розпочали підготовку, бо повинні на високому рівні провести Євробачення і гідно презентувати Київ та Україну», – підкреслив Віталій Кличко.

Перейти до спискуВерсiя для друку