Головна  →  Анонси  →  7 листопада 2016
7 листопада 201611:00

Відбудеться прес-брифінг керівництва КМДА щодо механізмів зниження вартості комунальних послуг для киян та з інших поточних питань

У понеділок, 7 листопада, об 11:00 відбудеться брифінг за участю заступника голови КМДА Петра Пантелеєва та керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка щодо механізмів зниження вартості комунальних послуг для киян та з інших поточних питань життєдіяльності міста.

Під час прес-брифінгу представники засобів масової інформації зможуть отримати фахові коментарі керівництва міста, почути офіційну позицію КМДА з нагальних питань, поставити інші запитання, що стосуються життєдіяльності Києва.

Увага! Прохання до представників ЗМІ: для отримання більш точних та повних відповідей на додаткові питання просимо надсилати їх на електронну пошту: uizdpi@gmail.com з приміткою: «Питання на брифінг», зазначивши назву ЗМІ.

 

Адреса місця проведення:

вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх, прес-хол сесійної зали Київради

Телефони для акредитації представників ЗМІ: 202-74-61, 202-74-54

 

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події) або СМС на номер: 067-242-32-86

Перейти до спискуВерсiя для друку