Головна  →  Новини  →  7 листопада 2016, 15:53

Віталій Кличко у Берліні ознайомився з роботою комунального підприємства, яке утримує дорожню інфраструктуру міста та забезпечує благоустрій

Віталій Кличко у Берліні ознайомився з роботою комунального підприємства, яке утримує дорожню інфраструктуру міста та забезпечує благоустрій

Мер Києва Віталій Кличко в Берліні ознайомився з роботою міського підприємства, яке утримує дорожню інфраструктуру та опікується благоустроєм Берліну (BSR).

Зокрема, мер Києва цікавився і йому продемонстрували, як працює система встановлення та обслуговування сміттєвих баків, які знаходяться під землею. Віталій Кличко заначив, що київська влада планує запровадити подібну практику поводження зі сміттям з весни наступного року. На вулицях столиці на першому етапі встановлять близько сотні подібних урн, сміттєвий бак яких знаходиться під землею.

«Київ повинен ставати сучасним і комфортним для мешканців та гостей міста. Скрізь, де я буваю, я цікавлюся, як працює міське господарство, які є особливості чи проекти, які можна втілити в Києві. І ми застосовуємо на практиці найкращий досвід, – зазначив Віталій Кличко. – Ми вдячні всім друзям, які нам допомагають. Це підприємство, наприклад, два роки тому подарувало Києву дві снігоприбиральних машини. Сьогодні я тут ознайомився з цікавими практичними речами, які будуть корисними для української столиці. І ми будемо їх запроваджувати», – зазначив Віталій Кличко.

Також у Берліні мер Києва продовжить переговори щодо добудови Подільсько-Воскресенського мосту. Віталій Кличко, зокрема, зустрінеться з міністром транспорту та цифрової інфраструктури Александром Добриндтом та держсекретарем цього міністерства Райнером Бомбою. Раніше Віталій Кличко вже домовився з німецькою стороною про виділення 200 тисяч євро на здійснення фінансової та технічної експертизи мосту, в якій візьмуть участь німецькі фахівці.

Перейти до спискуВерсiя для друку