Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва20 жовтня 2016 року

1.1. Про розгляд питань щодо реалізації проекту «Будівництво житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова) в Деснянському районі».

Вирішили:

Виключити з порядку денного засідання Комісії п. 1.1. «Будівництво житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова) в Деснянському районі».

1.2. Про розгляд питань щодо реалізації проекту «Реконструкція вестибюлю станції метро «Дорогожичі» з надбудовою громадських приміщень».

Вирішили:

1. Виключити з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Реконструкція вестибюлю станції метро «Дорогожичі» з надбудовою громадських приміщень».

2.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Облаштування скейт-парку на території парку «Нивки» (східна частина) у Шевченківському районі».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Облаштування скейт-парку на території парку «Нивки» (східна частина) у Шевченківському районі».
 2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у встановленому порядку, розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Визначити замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».
 4. Визначити замовником реалізації проекту комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища».
 5. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» при розробці передпроектних (передконкурсних) пропозицій забезпечити їх погодження з Міністерством екології та природних ресурсів України.

2.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво об’єкта дорожнього сервісу на перетині просп. Героїв Сталінграда та просп. Степана Бандери у Оболонському районі м. Києва».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво об’єкта дорожнього сервісу на перетині просп. Героїв Сталінграда та просп. Степана Бандери в Оболонському районі м. Києва».
 2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у встановленому порядку, розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Визначити замовником реалізації проекту та замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

2.3. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Створення об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури – канатна дорога з об’єктами громадського призначення за маршрутом: арка Дружби Народів, парк Володимирська гірка, Поштова площа, Труханів острів, Гідропарк».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Створення об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури – канатна дорога з об’єктами громадського призначення за маршрутом: арка Дружби Народів, парк Володимирська гірка, Поштова площа, Труханів острів, Гідропарк».
 2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у встановленому порядку, розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Визначити замовником реалізації проекту комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища».
 4. Визначити замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».
 5. Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвесторів до реалізації проекту «Будівництво приватної середньої школи (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь на проспекті Героїв Сталінграда, 10-В у Оболонському районі».

Вирішили:

 1. Затвердити умови конкурсу із залучення інвестора до будівництва приватної середньої школи (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь на проспекті Героїв Сталінграда, 10-В у Оболонському районі.
 2. Затвердити склад та зміст конкурсної документації:

- інструкції для учасників конкурсу, що складається з двох частин: перша – умови конкурсу, друга – інформація і вимоги щодо порядку оформлення та подання конкурсної пропозиції.

- форми заявок на участь у конкурсі для фізичних та юридичних осіб.

 1. Затвердити текст інформаційного оголошення про проведення конкурсу.
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у встановленому порядку, оголосити конкурс із залучення інвестора зі строком подання конкурсних пропозицій – 30 (тридцять) календарних днів у газеті «Хрещатик» та Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва.

4.1. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвесторів до реалізації проекту «Будівництво центру позашкільної освіти на території ліцею «Універсум» на
вул. Політехнічній, 3-а у Шевченківському районі».

Вирішили:

 1. Оголосити конкурс таким, що не відбувся.
 2. Доручити комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» та Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації розглянути інші варіанти реалізації проекту.

4.2. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвесторів до реалізації проекту «Будівництво житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова) в Деснянському районі».

Вирішили:

Відкласти розгляд п. 4.2. «Будівництво житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова) в Деснянському районі» порядку денного засідання Комісії для додаткового опрацювання питань з метою ефективної реалізації інвестиційного проекту.

 1. Про заміну місць розташування деяких об’єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві, відповідно до інвестиційних договорів від 24.12.2014 №№ 050-13/і/144, 050-13/і/146, 050-13/і/147.

Вирішили:

 1. Погодити заміну місць розташування (адреси та площі) деяких об’єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві, відповідно до переліку, що додається (Додаток 5).
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та публічним акціонерним товариством «Київхліб» розробити та укласти відповідні додаткові угоди до:

- Інвестиційного договору від 24.12.2014 №050-13/і/144 «Про створення об'єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві (Лот 1)»;

- Інвестиційного договору від 24.12.2014 №050-13/і/146 «Про створення об'єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві (Лот 3)»;

Інвестиційного договору від 24.12.2014 №050-13/і/147 «Про створення об'єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві (Лот 4)».

 1. Про внесення змін до рішення комісії від 08.07.2016 № 85/2016 про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Облаштування футбольного поля із штучного покриття та супутньою спортивною інфраструктурою вздовж проїзної частини на вул. Голосіївській, 12 у Голосіївському районі» в частині уточнення назви проекту.

Вирішили:

Викласти пункт 1 рішення Комісії по питанню 1. «Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Облаштування футбольного поля із штучного покриття та супутньою спортивною інфраструктурою вздовж проїзної частини на вул. Голосіївській, 12 у Голосіївському районі» (протокол від 08.07.2016 № 85/2016) у наступній редакції:

«1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Облаштування футбольного поля із штучного покриття та супутньою спортивною інфраструктурою ліцею «Голосіївський» № 241 на вул. Голосіївській, 12 у Голосіївському районі».

 1. Про розгляд звернення Департаменту транспортної інфраструктури щодо залучення ПрАТ «НЕО ВІТА» до проектування та виконання робіт з влаштування виїзду з вул. Шліхтера на просп. Возз’єднання у Дніпровському районі.

Вирішили:

 1. Схвалити пропозицію Департаменту транспортної інфраструктури щодо залучення приватного акціонерного товариства «НЕО ВІТА» до фінансування робіт з проектування та виконання робіт з влаштування виїзду з вул. Шліхтера на просп. Возз’єднання у Дніпровському районі.
 2. У разі необхідності, Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати відповідний проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про фінансування робіт за залучені кошти.
 3. Про реалізацію інвестиційного проекту будівництва дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі (інвестиційний договір від 01.04.2015 № 050-13/і/152).

Вирішили:

 1. Взяти до відома інформацію щодо стану реалізації інвестиційного проекту будівництва дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі.
 2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) організувати та провести нараду під головуванням першого заступника голови Київської міської державної адміністрації – Пліса Г.В., за участю голови Печерської в місті Києві державної адміністрації, Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та членів комісії.
 3. За результатами наради, Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) винести на розгляд Комісії питання внесення змін до інвестиційного договору про будівництво дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі в частині пролонгації терміну розробки та затвердження проектної документації.
 4. Про розгляд звернення Департаменту містобудування та архітектури щодо залучення ТОВ «ЄВРОПЛЮСБУД» до благоустрою парку «Труханів острів».

Вирішили:

 1. Схвалити пропозицію Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо залучення товариства з обмеженою відповідальністю «Європлюсбуд» до фінансування робіт з благоустрою Труханового острова.
 2. У разі необхідності, Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати відповідний проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про фінансування робіт за залучені кошти.
 3. Різне.

Питання для розгляду відсутні.

Перейти до спискуВерсiя для друку