Головна  →  Звітність  →  14 листопада 2016

Результати аудиту відповідності діяльності КП «Керуюча компанія Шевченківського району м. Києва», як служби замовника, щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів під час виконання робіт сходових клітин по вул. Туполєва, 18-Г та по вул. Д. Щербаківського, 56/7

Загальна сума перевірених будівельних робіт за наданими від КП «Керуюча компанія Шевченківського району м. Києва» до аудиту актами виконаних робіт за квітень 2016 року склала 270,955 тис. грн

Під часаудиту відповідностідіяльності КП «Керуюча компанія Шевченківського району м. Києва», як служби замовника, щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів під час виконання робіт сходових клітин по вул. Туполєва, 18-Г та по вул. Д. Щербаківського, 56/7 виявлені завищення виконаних підрядником ТОВ «СВ ГРУП Україна» будівельних робіт на загальну суму 33,754 тис. грн, чи 12,46% від вартості перевірених робіт, а саме:

  • при виконанні робіт з капітального ремонту сходових клітин житлового будинку по вул. Щербакова, 56/7 у сумі 17,959 тис. грн, чи 17,97% від вартості перевірених робіт;
  • при виконанні робіт з капітального ремонту сходових клітин житлового будинку по вул. Туполєва, 18-Г у сумі 15,795 тис. грн, чи 9,24% від вартості перевірених робіт.

Зазначене завищення виконаних робіт призвело до порушення вимог пункту 1 статті 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-ХІV, Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 та пункту 2.13 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995 №88 в частині достовірності відображення інформації в первинних документах, регістрах бухгалтерського обліку та у фінансовій звітності.

Відповідно до даних бухгалтерського обліку та первинних документів зазначені роботи оплачені в повному обсязі.

Таким чином, в результаті допущеного завищення вартості та обсягів виконаних робіт КП «Керуюча компанія Шевченківського району м. Києва» зайво перераховано підряднику ТОВ «СВ ГРУП Україна» коштів міського бюджету на загальну суму 33,754 тис. грн, що призвело до оціночних фінансових втрат на зазначену суму.

Враховуючи вищевикладене, можна зробити висновок про неналежний контроль з боку осіб, що склали та підписали акти приймання виконаних будівельних робіт.


Рекомендації за результатами аудиту відповідності діяльності КП «Керуюча компанія Шевченківського району м. Києва», як служби замовника, щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів під час виконання робіт сходових клітин по вул. Туполєва, 18-Г та по вул. Д. Щербаківського, 56/7

1. Усунути виявлені порушення на загальну суму 33,754 тис. грн (в т.ч. при виконанні робіт з капітального ремонту сходових клітин житлового будинку по вул. Щербакова, 56/7 у сумі 17,959 тис. грн, по вул. Туполєва, 18-Г у сумі 15,795 тис. грн) та надати до Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту підтверджуючі документи щодо усунення порушень.

2. У подальшому, в договорах з виконання ремонтно-будівельних та проектно-вишукувальних робіт передбачати безумовне повернення виконавцем робіт коштів в сумі виявленого контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт.

3. Посилити контроль за дотриманням законодавства при розрахунку вартості будівельно-монтажних робіт шляхом підвищення кваліфікації відповідальних осіб.

4. Притягнути до відповідальності, згідно вимог чинного законодавства, відповідних працівників КП «Керуюча компанія Шевченківського району м. Києва» за незабезпечення належного контролю за обсягами та вартістю виконаних робіт.

5. У разі сумнівів щодо кваліфікації власних спеціалістів, у подальшому, для підтвердження обсягів виконаних робіт під час проведення робіт з реконструкцій та капітальних ремонтів, розглядати доцільність залучення незалежних експертних організації, наприклад КП «Київекспертиза», ДП «Укрдержбудекспертиза».

Перейти до спискуВерсiя для друку