Головна  →  Новини  →  25 листопада 2016, 16:52

Віталій Кличко: «Автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст ми плануємо відкрити за три роки»

Віталій Кличко: «Автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст ми плануємо відкрити за три роки»

Автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст столична влада планує відкрити за три роки – добудову мосту сподіваються профінансувати за рахунок коштів німецьких інвесторів. Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

«Я обіцяв мешканцям Троєщини поліпшити сполучення цього району з іншими частинами міста, адже Московський міст, який перевантажений на 140%, постійно стоїть у заторах. Я підняв документи, і виявилося, що будівництво Подільсько-Воскресенського мосту планувалося ще у 1979-му році. Можете собі уявити – через три роки ми будемо відзначати 40-річчя будівництва мосту! –зазначив Віталій Кличко. – Я взяв перед киянами завдання – відкрити міст через три роки. Спочатку відкриємо автомобільне сполучення. Для будівництва лінії метро через міст на Троєщину необхідна значна сума коштів, але поступово ми повністю запустимо зручне сполучення між Троєщиною та центром міста», – наголосив мер Києва.

Віталій Кличко підкреслив, що німецькі інвестори, які зацікавлені у реалізації проекту будівництва мосту, вже виділили 200 тисяч євро для проведення технічної  та фінансової експертизи проекту.

«У квітні наступного року до Києва приїде міністр транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини для продовження переговорів. Німецька сторона запевнила мене, що інвестори готові виділяти кошти і чекають результатів експертної оцінки», – розповів міський голова.

Віталій Кличко також додав, що найближчим часом у столиці презентують проект продовження Сирецько-Печерської гілки метро до житлового масиву Виноградар.

«Впевнений, за мою каденцію на посаді мера Києва у столиці має бути відкрита не одна станція метро», – підсумував Віталій Кличко.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку